Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 83

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Hizmet Kalitemizi Sürekli Arttırıyoruz

 

TSE STANDARTLARINDA HİZMET VERİYORUZ

TSE – HYB- 13573 STANDARTLARINA HAİZ BÖLGENİN İLK VE TEK KURUMUYUZ.

ULUSLARARASI BELGELENDİRME KURULUŞU (AMERİKA MERKEZLİ) IAF , İAS VE IQR ŞİRKETLERİNİN YAPTIĞI DENETİMLER SONUCU AŞAĞIDAKİ BELGELERİ LAYIK GÖRÜLDÜK.

ISO 9001-2015 (KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ)

ISO 1002 – 2018 (MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ŞİKAYET YÖNETİM SİSTEMİ)

ISO 22301 – 2012 (İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ)

ISO 27001 – 2013 (BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ)

 

 

Adana Kariyer Akademi adıyla 2011 yılında kurduğumuz şirketimiz, bireysel, kurumsal ve VIP eğitimler yapmaktadır. Bugüne kadar ortalama 17000 kadar kişiye bireysel eğitim, 880 kadar kuruma grup eğitimleri ve 790 kadar vip eğitim düzenledik. yan kuruluşlarımız olan, Kariyer Polikliniği,  Ömür Boyu Eğitim MerkeziAdana Evlilik Terapi Merkezi ve Adana Aile Danışma Merkezi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

KARİYER AKADEMİ-KARİYER POLİKLİNİĞİ 7 DAVRANIŞ KURALI

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZE REHBERLİK EDİYOR VE BAŞARIMIZI ARTTIRIYOR.

Dürüstlük

Birbirimizle, müşterilerle, tedarikçilerle ve topluluklarla güvene dayalı ilişkiler kurulmasını sağlayan dürüst ve etik davranıştan ödün vermeyiz.

Güvenlik ve Kalite

Kendimiz ve müşterilerimiz için en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına olan bağlılığımızdan sapmayız.

Çalışanlarımızı Desteklemek

Bütün çalışanlarımızın kendi potansiyellerine ulaşabilecekleri destekleyici bir çalışma ortamında yetenekli kişileri işe alır, geliştirir ve koruruz.

Müşteri Odaklılık

İhtiyaçlarını tamamen anlamak ve başarılı olmalarını sağlayan benzersiz çözümler sunmak için müşterilerimizi aktif olarak dinleriz.

Sürekli İyileştirme

Ölçümleri, geri bildirimleri ve disiplinli yönetim sürecimizi kullanarak, işimizi her açıdan iyileştirmek için sürekli olarak çabalarız.

İş Birliği

Eşsiz kapsamımızdan ve uzmanlığımızdan en iyi şekilde faydalanmak için farklı coğrafyalar, platformlar, işletme birimleri ve fonksiyonlarla sorunsuz çalışırız.

Yenilik-İnovasyon

Müşterilerimize somut değer katabilmek için yeni teknolojileri, olanakları ve yaklaşımları tutkuyla takip ederiz.

2011 - 2020 - Kilometre Taşlarımız
2011 - İlk Eğitim İlk Organizasyon

Okan Üniversitesi ortaklığı ile ilk organizasyonumuzu başlattık. Nisan ayında Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans Sınıfımız Adana Hekimevinde eğitime başladı. Öğrencilerimizin tamamı adana da sağlığı yönetenler tarafından oluştu.

2012 - Yüksek Lisans Organizasyonları

2012 yılının ilk 3 çeyreği Okan Üniversitesi ve Atılım Üniversitesi ortaklığında Yüksek Lisans sınıfları açma ile geçti. Yine Adana başta olmak üzere, Mersin, Osmaniye ve Hatay’da Sağlık Yönetimi ile Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisans Sınıfları açtık. 2012 yılının son çeyreğinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programı ile ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yönetmelik değişikliğine gitti. Bu tarihten itibaren sertifika programları yapmaya başladık ve ilk Aile Danışmanlığı Sertifika Programımızı yönetmelik çıktıktan bir hafta sonra başlattık.

2013 - AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

Bu yıl komple Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Organizasyonları ile geçti. Sene başından itibaren, Adana başta olmak üzere, Mersin, Mardin, Hatay, Batman, Osmaniye, Antalya, Kocaeli, İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep illerinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programları açtık ve Yine sene başından itibaren Süleyman Demirel Üniversitesi ortaklığında çalıştık.

2014 - Eğitimler Çeşitleniyor

Bir taraftan Aile Danışmanlığı Sertifika Programları devam ederken farklı alanlarda eğitimlere ihtiyaç olduğunu gördük ve hemen Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi, Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi, Projektif Testler Uygulayıcı eğitimleri gibi psikoloji ağırlıklı sertifika programları hazırlayıp piyasaya sunmaya başladık.

2015 - Uzaktan Eğitime Geçiyoruz

Bu yıl İlk uzaktan eğitimimizi gerçekleştirdik ve Tüm Ülkeden katılımı sağlayarak kendi içimizde çığır açtık. Online canlı, sekron eğitimlerle başladık. Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi, Yaratıcı Drama Eğitmeni Eğitimi gibi bir çok eğitimi Profesyonel çekim ile hazırladık. Çok verimli bir online eğitim yılı geçirdik. 81 ilden kursiyerimiz oldu. Eğitimi ve sertifikasını bizden alan kursiyerlerimizin çoğu Milli Eğitime Bağlı çalıştıkları kurumlarında Egzersizler açıp, hafta sonları öğrencilerine hem daha faydalı oldular hem de kendilerine ek gelir sağladılar.

2016 - Eğitimlere Devam

Adana başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve Konya da Örgün eğitimlerimiz devam ederken yeni online eğitimler de hazırladık. Sağlık alanında bir çok sertifika programı düzenledik. Kurumların ihtiyaçlarına göre birçok kuruma danışmanlık hizmeti ve eğitim hizmetlerimiz devam ediyor. Sertifikalarını bizden alan kursiyerlerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bir çok kursiyerimiz kendi illerinde Aile Danışma Merkezleri açtı. Geçen sene temsilciliğini yapmaya başladığımız Brussels Capital University Eğitimlerine çok talep var. 2017 de bu üniversitenin eğitimleri yoğun bir şekilde artacak diye düşünmekteyiz.

2017 - Eğitimlere Devam

Yılın ilk aylarında talep edilen eğitimlere baktığımız zaman, yine son 5 yılda olduğu gibi en çok talep Aile Danışmanlığı Sertifika Programı görüyor. programı takip eden ve en çok talep gören ikinci Eğitim ise BCU psikoloji YLP ve Doktora Programları. çok fazla olmasa da Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi ile Yaratıcı Drama Liderliği Sertifika Programıda talep görüyor. 2017 Yılının 4. ayı itibari ile Ülkemizin en köklü üniversitelerinden SelçukÜniversitesi ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji Bölümü ile protokol yaptık ve çalışmalarımıza bu iki üniversite ile devam etme kararı aldık. Eğitimler Devam ederken 2017 yılında sanal ortamda bulunan tüm markalarımızı bir çatı altında toplayıp adına Kariyer Polikliniği dedik. Kariyer polikliniği ile ilgili tüm marka patent tescillerini yaptık ve 2017 yılı 6. ayından itibaren Franchising temsilcilik vermeye başladık. İlk Franchising temsilciliğimiz Konya da açıldı, sonra sırasıyla; Afyon, Mersin, Gaziantep, Malatya, Konya II. Bölge, Osmaniye ve Karadeniz Ereğlide açıldı. Şube Dışında online sanal bayilerimizde oldu, adana’da 4 Konya’da 3 İzmir, Antalya, Şanlıurfa, İstanbul, Ankara ve Ordu’da 1 er tane olmak üzere 12 sanal bayi açılışı yaptık. Şu anda Franchising bayi olmak için bekleyen Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere  3 il bulunmaktadır.

2018 - Online Eğitimlere Devam, Yeni Programlar Hazırlıyoruz

2018 yılı Alanımızda hızlı bir giriş yaparak yeni eğitim programları hazırlıyoruz. Bunlar yine ağırlıklı olarak psikoloji eğitimleri ve psiko terapi eğitimleri olmakla birlikte yavaş yavaş farklı alanlarda da eğitimler hazırlıyoruz. Hem Örgün hemde uzaktan eğitim sistemlerini özgür ve sınırsız kullanmak adına, örgün eğitimde Türkiye’nin 81 iline ulaştık ve en doğudan en batıya kadar her yerde örgün eğitimlere devam ediyoruz. Uzaktan Eğitim panellerimizi kendi yazılımcılarımıza yaptırdık ve artık Hollanda firmasından hizmet almıyor, kendi geliştirdiğimiz sekron ve a-sekron sistemler üzerinden Türkiye ve Türki cumhuriyetlerin tamamına hizmet veriyoruz.

2019 - Yeni Hedef 3 Yeni Şube ve TSE Standardına Gelmek

 2019 yılı hedefimizi yılın ortalarında gerçekleştirdik , bu yıl ortalama 4bin kadar kişisel eğitim 30 kurumsal eğitim ve 11 şirkete danışmanlık hizmeti verdik. 2020 de hedef 10bin kişiye online ve örgün eğitim vermek olacak. 2019 yılı sonlarında TSE – HYB 13573 standartlarını yerine getirerek kalitemizi ülke standartlarına taşırken, İSO denetim ve eğitimleri sonında 4 ayrı alanda hizmet kalitemizi yükselttik.

2020 - Yılın İlk Çeyreği

2020 yılı tüm dünyada ve Ülkemizde çok kötü başladı, önce terör saldırısı, sonra Elazığ depremi ve içinde bulunduğumuz yılın ilk çeyreğinin sonu salgın hastalıklar. son 2 haftadır home-ofis çalışıyoruz, belki işlerde azalma var ama biz bu krizi fırsata çevirip, yeni eğitimler hazırlıyor ve var olan eğitimlerimizin kalitesini arttırmaya çalışıyoruz. 

 

 

Biz Kimiz?
2011 yılında Adana’da Kurmuş olduğumuz ”Kariyer akademi Adana” zamanla, Konya, Afyonkarahisar, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Erzurum, Mersin, Gaziantep ve İzmir de Şubeleşmiştir. Eğitim organizasyon, kurumsal ve bireysel eğitimler düzenlemekteyiz.
Misyonumuz;

Günümüzün hızla değişen dünyasında gerekli bilgi ve becerilere sahip, analiz ve sentez düzeyinde problem çözme yeteneği gelişmiş, bulunduğu ortama katma değer yaratabilen profesyonelleri iş hayatına ve sosyal yaşama kazandırmak için varız.

Vizyonumuz,
 • Hayat boyu eğitim ve öğretim anlayışıyla, uluslararası anlamda bireysel, toplamsal ve kültürel olumlu ivmeleri yakalamak,
 • bireyin kendinden hız alarak ulusal ve uluslararası düzeyde olumlu toplumsal bilinç yaratmak,
 • bireysel ve kurumsal bazda yapılacak çalışmalarla topluma ve bireylere her türlü konularda global bakış açısını yakalamak,
 • Kurumsal kapasitemizle milli ve manevi değerleri koruyarak, dünya konjonktürüne bakış açısı kazandırmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ

Biz, temel değerlerimizden ödün vermeden,

 • Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz çağdaş işletim ve yönetim sistemimiz doğrultusunda kendimizi sürekli ölçer ve iyileştiririz.
 • Kurumumuzda ve Franchising şubelerimizde Mavi Okyanus Stratejilerini uygular, kurumumuzu ve şubelerimizi daha iyi hizmet verebilmek için sürekli geliştiririz.
 • Her zaman öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlar, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
 • Sosyal çevre ve insan ilişkilerini hep ön planda tutar, sağlıklı bir tanıtım mekanizmasıyla ihtiyaç duyan herkesin bize ulaşabilmesini sağlarız.
 • Ekip ruhu, eğitim bilgisi ve araştırmacılığımız ile, eğitim ve iş gücü yetiştirme konusundaki kalitemizi asla elden bırakmayız.
 • Bilgi birikimlerimizi sürekli değerlendirir, çalışanlarımızın gurur duyacağı bir gelecek oluşturmaya çalışırız.
 • Çalışanlarımız ile eşit işe eşit ücret anlayışı içinde iletişim kurar, hiç bir çalışanımıza haksızlık yapmayız.
 • Eğitime ve çağdaş teknolojiye verdiğimiz önemin, bizlere her zaman daha iyiyi bulma ve verimli çalışma olanağı yarattığını unutmayız.
 • Sadece kendi içinde değil sektörün pek çok kurumunda da, üreten, doğru ve zamanında karar verebilen, dürüst öğrenci ve yöneticiler yetiştirmenin gururunu taşırız.

VERGİ DAİRESİ : Ziyapaşa V.D

VERGI KİMLİK NUMARASI : 21619069622

 

Merkez Ofis ve Şubelerimizden Görseller

 

 

Merkezi Adana’da bulunan Kariyer Akademi-Kariyer Polikliniğinin Şubeleri.

Konya Kariyer Polikliniği,  Selçuk Kariyer Polikliniği,  Afyon Kariyer Polikliniği,  Mersin Kariyer Polikliniği,  Gaziantep Kariyer Polikliniği,  İstanbul Kariyer Polikliniği,  Ereğli Kariyer Polikliniği,  Şanlıurfa Kariyer Polikliniği,  Kalkan Kariyer Polikliniği,  Erciyes Kariyer Polikliniği,  Ankara Kariyer Polikliniği,  Antalya Kariyer Polikliniği,  İzmir Kariyer Polikliniği,  Osmaniye Kariyer Polikliniği,  Karadeniz Kariyer Polikliniği.

× Eğitim Danışmanlarımıza Sor!