Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 82
24.10.2020
Oyun Terapisi Sertifikalı Eğitimi
Oyun Terapisi Sertifikalı Eğitimi

Oyun Terapisi Sertifikalı EğitimiSon Başvuru Tarihi

Oyun Terapisi Eğitimi Sertifika Programı

 

OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

 

  • Kontenjan                  : Maksimum 15 kişi ile sınırlıdır. (Tüm İllere Örgün Eğitim)
  • Eğitimin Süresi        : Toplam  30-60 Gün/ 120 saat  Sertifika ve Sıkıştırılmış Eğitim
  • Sınav Tarihi             : Uzaktan eğitim sistemi üzerinden duyuru yapılacaktır.
  • Sınav Şekli               : Uzaktan Eğitim Sistemi İle Çoktan Seçmeli
  • Kredi Kartına           : 9 Taksit imkânı
  • Alacağınız Belgeler: Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika verilecektir.
  • Bilgi ve Kayıt             :0322 234 9 234 ve 0542 204 61 82 ve 0507 204 61 83
  • Eğitim İşleyişi            :Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Online

 

 

Hemen Satın Al, Eğitimin Hemen Başlasın, En Uygun Fiyattan Yararlan.

  

OYUN TERAPİSİ SERTİFİKASI

OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ SERTİFİKALI PROGRAM.

Usta çocuk terapisti Robin Walker'dan oyunun neden çocukların terapötik konular hakkında konuşmasını sağlamanın bir yolu olmadığını, aslında tedavinin birincil dili olduğunu söyler. Oyun, güçlü bir terapötik ilişki için yapı taşlarını sağlarken, aynı zamanda çocukların iletişim becerilerini geliştirmelerine, benlik saygısını artırmalarına ve gelişimi teşvik etmelerine yardımcı olur.

Saldırganlığın entegrasyonunu kolaylaştıran aktivitelerden, zor duyguların uygun ifadesini modellemeye yönelik ipuçlarına kadar, Walker, terapistlere, hangi problem olursa olsun, çocukların duygusal repertuarlarını genişletmelerine nasıl yardımcı olacaklarını ustaca gösterir. Çok sayıda skeç, merak, ilgi, empati ve sağlıklı bir mizah dozu ile karakterize edilen, çocuklarla hayatı artıran, sevecen ve otantik bir ilişkinin nasıl geliştirileceğini modeller! En önemlisi, ofisinize gelen her çocuğun Walker'ın “gerçek benlik deneyimi” dediği şeye sahip olabileceği bir ortam yaratmayı gösteriyor.

İster çocuklarla çalışın, ister becerilerinizi geliştirmek isteyin, ya da çocuk terapisinde yepyeni olun, bu bilgilendirici ve ilham verici video, birlikte çalıştığınız çocukların yaşamlarında gerçekten fark yaratmak için kapasitenizi artıracaktır.

Oyun Terapisi Sertifika Eğitimi

1- Oyun Terapisi Eğitimi Genel Bilgiler;

Oyun Terapisi Eğitimi’ni Kim Veriyor?

Oyun Terapisi Eğitimi Ph. Dr. Şengül İnan Gülpınar Tarafından Verilmektedir.

 

Oyun Terapisi Sertifika Onayı:

 

Devlet Üniversite Onaylı Sertifika verilecektir. Kursiyerler isterlerse ek ücret karşılığında Uluslararası Psikologlar Derneği Onaylı ikinci bir sertifikada alabilirler.

 

Sertifikalı Oyun Terapisi Eğitimi Süresi:

Uzaktan Eğitim + Dokuman Eğitim + Süpervizyon Eğitimi(Ödevlendirme): 120 Saat

 

2- Oyun Terapisi Eğitimi‘ne Kimler Katılabilir?

– Profesyonel çocuk gelişimi, psikolojisi ve eğitim hizmetleri sağlayanlar ve bu hizmetlerine yeni uzmanlık eklemek isteyenler,
– Hizmet verdiği alanlarda çocuk ve aile ilişkilerini geliştirmek ve ek uzmanlık kazanmak isteyenler,
– Sistemli yöntemler öğrenerek, kanıtlanmış ve takip edilebilir bir yapıda çocuk ve ailelere hizmet sunmak isteyenler,
– Nitelikli ve kapsamlı bir eğitim sürecinden sonra bilgi ve donanımını geliştirmek isteyenler,
– Bir ailede çocuk gelişimi, psikolojisi, eğitimi ve çocuk – ebeveyn ilişkisi konularında kendilerini geliştirmesine yardımcı olmak isteyenler,
– Kendi ailesinde oyun terapisi hizmeti almak isteyenler. ve ilgi duyan herkes katılabilir.

3- Oyun Terapisi Sertifika Eğitimi Nedir?

 • Piaget’e göre oyun bir uyumdur. Oyunlar, çocukların kendi seçtikleri yada gruptaki bazı öğrencilerin seçtikten ve kendilerine göre sağlam kuralları olan eylemlerdir. Çağdaş bir yaklaşımla ise oyun, çocuğun kendi kendini ifade edebildiği, yeteneklerini fark ettiği, yaratıcı potansiyelini kullanabildiği, dil, zihin, sosyal, duygusal ve motor becerilerini geliştirebileceği önemli bir fırsattır.
 • Çağdaş bir yaklaşımla ise oyun çocuğun kendi kendini ifade edebildiği, yeteneklerini fark ettiği, yaratıcı potansiyelini kullanabildiği, dil, zihin, sosyal, duygusal ve motor becerilerini geliştirebileceği önemli bir fırsattır.
 • Oyun terapisi eğitimi,  çocukların yaşadıkları olay ve durumlarda gösteremedikleri duygu,tutum ve davranışların sonra günlük hayatlarında yarattığı tıkanıklarda ve davranış problemlerinde sağaltımını sağlamak için yapılan çocukla danışma ve  oyun sürecidir.
 • Oyun çocuğun kendini en iyi ifade ettiği yoldur. Oyun gerçek ile hayal arasında bir köprü, çocuğun içinde yaşadıklarının dışa vurumudur. Oyun terapisi sertifikası eğitimi ile çocuğun duygularını temel ihtiyaçlarını, sevgilerini, nefretlerini, saldırganlık ve bir çok davranışlarının nedenlerini öğrenebilir, onların dünyasına girebilir ve problemlerine çözüm üretebiliriz.
 • Burada anlattığımız oyun terapisi eğitimi alan kişi filial oyun terapisi (çocuk merkezli oyun terapisi) yaklaşımı ile çocuklarla oyun terapisi sürecinin yapılandırılması- sürdürülmesi devam ettirilmesi ve sonlandırılmasında bir terapist olarak izlenecek yol ve yöntemleri anne ve babaya yaklaşımları, oyuncakların oyun terapisinde ne tür duygu ve problemlerin sağaltımına yardımcı oldukları hakkında bilgi ve beceri sahibi olacaktır.
 • Bu eğitim sonrasında oyun odasında bir terapist olarak nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda bilgi sahibi olabileceklerdir.
 • Oyun Terapisi Eğitiminin amacı, katılımcıya teorik bilgi ve beceri kazandırmanın yanı sıra terapötik araç olarak oyun terapisi yöntemlerini kullanabilme ile ilgili beceri kazanabilmektir.

Oyun: Oyun çocuğun bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimine yardımcı olmaktadır. Çocuklar oyun ile dış dünyayı tanır, hayata dair denemeler yapar, hayal ile gerçeği ayırt edebilmeyi öğrenir. Kısacası hayatla mücadele etmeyi deneyimler. Bu anlamda oyun, çocukların duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebildiği en uygun dildir. Oyun çocukların gelişimine katkıda bulunurken aynı zamanda mutlu eder. Tüm çocuklar sadece eğlence amaçlı oynamaya cesaretlendirilmelidir.

Oyun Terapisi: Çocukların yetişkinler gibi kendilerini ifade etmeleri kolay değildir. Oyun terapisi ile çocuklar kelimeleri kullanmak yerine oyun ve oyuncaklar aracılığıyla, kendini ifade edebilmeyi, günlük yaşamında baş edemediği problemleri çözebilmeyi ve olumsuz davranışlarını değiştirebilmeyi öğrenir. Oyun terapisinin amacı çocuğun kendini duygusal olarak iyi hissetmesini sağlamaktır. Çocuğun normal gelişimini etkileyen duygusal, davranışsal ve psikolojik problemleri ortadan kaldırmak ve problemin büyümesini önlemektir. Oyun terapisinin türleri, non-direktif (yönlendirilmemiş), kognitif (bilişsel davranışçı) ve Filial Terapidir. (anne-baba da dâhil olur) Seanslar yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Ancak Filial Terapi 30 dk, 15–20 seans sürmektedir.

Oyun Terapisti: Eğitimli bir oyun terapisti çocuk ile empati kurar. Çocuğun kendini anlaşılmış ve kabul görmüş hissetmesine, kontrol hissi ve farkındalık kazanmasına uygun ortamı sağlar. Yönlendirilmiş çalışmalar hedefe yöneliktir. Oyun terapistinin sorumluluğu rehberlik yapmak ve yorumlamaktır. Terapist problemli davranışın yerine daha olumlu davranışların ve düşüncelerin geliştirilmesine yardımcı olur. Terapinin önemli unsurlarından biri ödüllendirmedir. Bu yolla çocuğa hangi davranışlarının uygun hangilerinin uygun olmadığı yönünde doğrudan mesaj verilir.

Yönlendirilmemiş çalışmalarda ise oyun terapistlerini tanımlayan 8 ilke şöyledir:

1. Oyun Terapisti, çocuğu olduğu gibi kabul eder.
2. Oyun Terapisti çocuklasıcak bir ilişki kurar.
3. Terapist çocuğun duygularını ifade edebileceği uygun ortamı sağlar.
4. Terapist çocuğun dışarı vurduğu duygulara karşı açıktır ve çocuğa içgörü kazandıracak şekilde ona geri yansıtır.
5. Terapist çocuğa kendi problemlerini çözebilmesine fırsat verir ve yaptığı seçimlere saygı duyar. Değişime karşı yaptığı seçimlerin sorumluluğunu çocuğa verir.
6. Terapist terapi sürecini hızlandıramaz, bu süreç zamanla gelişir.
7. Terapist çocuğu yönlendirmez ve çocuğun çizdiği yolu takip eder.
8. Terapist terapiyi sürdürebilmek için gerekli sınırları çizer. Oyun terapisini çocuk psikoterapistleri, psikiyatri hemşiresi, sosyal hizmet görevlileri, rehber ve psikolojik danışmanlar, psikologlar, sanat terapistleri kullanmaktadır.

Oyun Terapisi‘nden Ne Kadar Zamanda Sonuç Alınır?

Bu süre çocuktan çocuğa değişmektedir. Yaşadığı travmanın ciddiyetine ve olayları nasıl algıladığına göre farklılık gösterir. Problemli davranış ne kadar yeniyse bunun aşılması o kadar kolay olacaktır. Bireysel danışma da 4 haftada bir, gruplarda 8 haftada bir aile görüşmesi ile anne-baba bilgilendirilir.
Oyun Terapisi Sertifika Eğitimi; teorik bilgi ve beceri kazandırmanın yanı sıra terapötik araç olarak oyun terapisi yöntemlerini kullanabilme ile tüm ilgili becerileri kazanabilmeyi sağlar.

5- Oyun Terapisi Eğitim İçeriği;

1) Oyun Nedir?
2) Oyunun Tanımı Nedir?
3) Oyun Terapisi Nedir?
4) Oyun Terapisi İle Verilen Mesajlar Nelerdir?
5) Oyun Terapisti Kimdir?
6) Oyun Sürecinde Kurulan İletişim Nasıl Olur?
7) Oyun Terapisinde Yarar Sağlanan Vakalar Nelerdir?
8) Oyun Terapisi Ne İşe Yarar?
9) Oyun Terapisinin Hedefleri Nelerdir?
10) Oyun Terapisinde Kullanılan Oyuncaklar Nelerdir?
11) Oyunun Tarihçesi;
12) Duygusal Gelişim Ve Oyun;
13) Motor Gelişim Ve Oyun;
14) Fiziksel Gelişim Ve Oyun;
15) Oyunun Evreleri Ve Özellikleri Nelerdir?
– Tek Başına Oyun Evresi                  (0-2 Yaş)
– Paralel Oyun Evresi                        (2-4 Yaş)
– İş Birliğine Dayalı Oyun Evresi   (4-6 Yaş)
– Kurallı Oyun Evresi                         (6+ Yaş)
16) Oyun Türleri Nelerdir?
17) Karaktere Göre Oyun Türleri Nelerdir?
18) Oynadığı Türlere Göre Oyun Türleri Nelerdir?
19) Kullanılan Araca Göre Oyun Türleri Nelerdir?
20) Oyun İle İlgili Kuramlar;
– Rahatlama Ve Dinleme Kuramı
– Tekrarlama Kuramı
– Dinamik Oyun Kuramı
– Diğer Oyun Kuramları
21) Gelişim Alanlarına Göre Oyuncakların Sınıflandırılması;
– Büyük Kas Gelişimi İçin Oyun Araçları
– Küçük Kas Gelişimi İçin Oyun Araçları
– Kurgu Oyuncakları
– Yaratıcı Düş Gücü Geliştiren Oyuncaklar
– Evcilik Oyuncakları
– Yaratıcı Sanat İçin Malzemeler
22) Oyuncakların Nitelikleri
23) Oyuncak Seçimi
24) Oyuncak Çeşitleri
25) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi;
– Hedefleri
– Oyuncak Seçimi
– Oyun Odası Ve Materyaller
– Prensipleri
– Becerileri
26) Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi
27) Kum Terapisi
– Kimlere Uygulanır?
– Uygulama Amacı
– Süreç Nasıl İşler?
– Hedefler
28) Filial Terapi
– Hedefleri
– Farkları
– Kimlere Uygulanır?
– Temel Becerileri
– Terapi Süreci
29) Oyun Kuramları
– Klasik Oyun Kuramları
– Çağdaş Oyun Kuramları
– Psikanalik Kurumlar
– Bilişsel Kuramlar
30) Gelişim
– Büyüme
– Olgunlaşma
– Öğrenme

6- Oyun Terapisi Eğitimi Neler Kazandırır?

Çocuklar oyun oynamayı severler. Yetişkinler kadar duygularını anlayabilme ve becerileri gelişmemiştir. Bu nedenle oyunla çocuklara deneyimlerini ve duygularını ifade etme fırsatı sunulduğundan iyileştirici özelliği vardır. Çocuklar; oyunlarında davranışlarını etkileyen kızgınlık, üzüntü, korku ya da hayal kırıklığı gibi duyguları terapistin sağladığı güvenli bir ortamda canlandırabilirler. Oyun terapisi çocukların; duygu ve düşüncelerini ifade etmelerine zihinsel ve fiziksel düşüncelerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Çocuklar oyun terapisi ile özgüvenlerini kazanmayı, işbirliği yapmayı, başkalarına saygı durmayı, sorumluluk almayı ve sorumluluklarını yerine getirmeyi, kendini korumayı, dikkatini toplamayı, problemlerine çözüm yolu bulmayı, öfkesini doğru yönlendirmeyi, kendini doğru ifade edebilmeyi, sosyal ilişkilerini güçlendirmeyi, korkularını yenmeyi, konuşma bozukluklarını düzeltmeyi öğrenirler.

Oyun terapisi hangi durumlarda, kimlere uygulanır?

1-Oyun terapisi 3–11 yaş arası çocuklara uygundur.
2-Boşanmış ailelerin çocuklarına
3-Evlat edinilmiş veya terkedilmiş çocuklara
4-Aile içi şiddet gören çocuklara
5-Okulda zorbalık gören veya zorbalık yapan çocuklara
6-Kaygı, korku ve fobileri olan çocuklara
7-Uyku bozukluğu ve kâbusları olan çocuklara
8-Kardeş kıskançlığı yaşayan çocuklara
9-Ailede kayıp ve yas olan çocuklara
10-Duygusal, fiziksel ve cinsel tacize uğramış çocuklara
11-Konuşma bozukluğu olan çocuklara (kekemelik, tekrarlayıcı dil, bebek konuşması)
12-Hiperaktivite ve Dikkat eksikliği tanısı almış çocuklara
13-Arkadaş edinmede güçlük çeken çocuklara
14-Ders çalışma ve okuma problemi olan çocuklara
15-İçe çekilmiş ve sürekli mutsuz olan çocuklara
16-Uygunsuz davranışlar sergileyen çocuklara, oyun terapisi uygulanmaktadır.

Oyun Terapisi Sertifika Eğitimi; almak kişinin olaylara ve çocuklara bakış açısını değiştirir. Bu eğitimi alan kişiler çocuklarla daha kolay bir şekilde iletişim kurarak onların duygu ve düşüncelerini daha kolay bir şekilde anlar.

Oyun Terapisi Sertifikası ile; kreşlerde, özel okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, danışmanlık merkezlerinde oyun terapisti olarak çalışabilirsiniz ayrıca kendinize ait bir oyun evi ve ya danışmanlık merkezi açabilirsiniz.

bilgi almak için web sitemizin menü kısmındaki ‘Mesaj Bırakın Sizi Arayalıml’ butonu üzerinden iletişim bilgilerinizi doldurun, sizi arayıp bilgilendirme sağlayalım.


Eğitim Başvuru Formu

Eğitim Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Bilgiler

Eğitim Durumunuz

Lütfen bölümünüzü giriniz

Lütfen bölümünüzü giriniz

İstediğiniz eğitim?

Bize iletmek istediğiniz?

Eğitim için gerekli olan;

Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisini
0 507 204 61 82 numaralı telefona
Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

1- Kariyer Akademi yönetimi gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir; değişiklikler katılımcıya önceden bildirilecektir.
2-Katılımcıların kayıt olup ödeme yaptıktan sonra programa devam etmemeleri halinde ücret iadesi yapılmaz ve ücretin tamamı tahsis edilir.
3- Tüm programlarda %80 katılım zorunluluğu olup, bu şartı yerine getirmeyen katılımcılara sertifika verilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 53 YORUM
 1. Oyun Terapisi dedi ki:

  Uluslarası Sertifikalı Reyhana Seedat ile düzenlediğimiz Oyun Terapisi eğitimlerimiz devam ediyor. Bilgi için arayınız.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Bilgi için Arayınız; 0322 234 9 234

 2. mteber dedi ki:

  Oyun Terapisi alanında öncülerle yola çıkmak ve yolda yürümek için davetlisiniz efendim. oyunterapisi

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Teşekkürler muteber,

 3. felahcocuk dedi ki:

  İlk kez çocuklar için “oyun terapisi” kitabı yayımlandı. Kitabın Türkçe baskısı ‘tüm kitapçılarda, oyun terapisi eğitmenleri de alabilir.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   hayırlı olsun felah çocuk 😉

 4. rasyonelterapi dedi ki:

  OYUN TERAPİLERİ
  TEMEL, İLERİ, UYGULAMA DÜZEYİ, SÜPERVİZYON
  50 Saat
  Çocuk Merkezli Oyun Terapisi
  Filial (Aile Merkezli oyun terapisi) kurumunuzda var mıdır.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Elbette Efendim, Detaylı bilgilendirme İçin Lütfen Arayınız.

 5. pdr__98 dedi ki:

  Oyun terapisi eğitimi malatya’da 15 ve 16 aralık 2018 diye bir ilanınızı gördüm.
  Detaylı bilgi almak istiyorum. malatya da örgün eğitiminiz var mıdır.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Evet efendim, yıl sonunda malatyada oyun terapisi eğitimimiz olacak. lütfen iletişimde kalınız.

 6. dguncelsaglik dedi ki:

  Çocuk Psikolojisi ve Oyun Terapisi eğitimi almak istiyorum, yardımcı olur musunuz.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Elbette Lütfen Arayınız. Detaylıca Bilgilendirelim.

 7. elif_erkan34 dedi ki:

  Uzaktan Eğitim ile Oyun Terapisi Eğitimi Almak İstiyorum. Eğitimi Uzaktan Alsam, Örgün Eğitim Açıldığında Da Örgün Eğitime Gelsem .olurmu? Evet İse Ücret Ödemem Gerekir mi?

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım, Uzaktan Eğitim İle Oyun Terapi Eğitimi Aldığınız Zaman, Örgün Eğitimimize Ek Ücret Ödemeden Katılabilirsiniz. Hem deTürkiyenin Neresinde Eğitimi Açarsak Orada Eğitime Katılabilirsiniz. 🙂

 8. bireyailecocuk dedi ki:

  (…..) onaylı İlişkisel Oyun Terapisi Eğitimi başlıyor, kayıt olmak ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsi…

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   🙁 bunu yorum olarak yazamasaydınız iyiydi, Bizim sayfaya başka bir kurumun reklamı, 🙁

 9. pdrmerkezi dedi ki:

  Çocuk ve Ebeveyn Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi 3. Modül sona erdi… ?

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Tebrik Ederiz :/

 10. DikkatAkademisi dedi ki:

  Sizin de bir farkınız olsun!
  Beyin Eğitim Merkezi!
  Beyin Antrenörlüğü
  Hafıza çalışmaları
  Oyun Terapisi
  Masal Terapisi

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Saydığınız Eğitimler Kurumumuzda verilmektedir.
   bilgilerinize 😉

 11. childpsychlgym dedi ki:

  Oyun terapisi çocuğun saatidir… bu çok sıra dışı, eşsiz bir zaman, yer ve ilişkidir. Bu zamanda çocuk kendisi olu…

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Size Aynen Katılıyoruz 🙂

 12. childpsychlgym dedi ki:

  “Oyun terapisi, çocuğun rahatladığı bir zaman, zorlanmadan doğal olarak büyüdüğü bir yer ve özel bir ilişkidir.”

  Bu eğitimin İçeriğini bana mail atar mısınız.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Gecikmeli de olsa, oyun terapisi eğittimi içeriği mail olarak gönderildi.

 13. KOCAELiEKSPRES dedi ki:

  Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğunda Oyun Terapisi eğitimi iyi gelir mi.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   oyun terapisi ile dikkat eksikliğinin çözümüne destek olabilirsiniz.

 14. dertologist dedi ki:

  rüyamda oyun terapisi için içli köfte yapıyodum. Neler yaşadığımı daha da önemlisi neler düşünüp neler hissettiğim…

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Allah iyiliğini versin, derse gelirken getireydin bari :)))))

 15. rasyonelterapi dedi ki:

  Uygulayıcı Çocuk Merkezli eğit,m,niz var mıdır.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   var efendim, lütfen iletişime geçiniz.

 16. EgitimMaarif dedi ki:

  Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitim Sertifika Programının kaç saat sürdüğünü söyler misiniz? eğitimin sonunda alacağımız belge de kaç saat yazacak. uzaktan eğitim kaç saat?

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Oyun Terapisi Eğitimi toplam 65 saat teorik 35 saat uygulamalı olmak üzere 100 saat sürmektedir. Eğitim Sonunda Alacağınız belgede toplam 100 saat yazacaktır.

 17. Ahdevef48695727 dedi ki:

  sayfanızdan direk satın alabilir miyim, karta taksit var mı, kaç taksit var. ,olmazsa oyun terapisini gelip yüzyüze mi alsam.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   sayfamızdan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz, oyun terapisi eğitimi ücreti 500 tl, dilerseniz bu ödemeyi 2-12 arası taksit ile satın alabilirsiniz. bankanın uyguladığı vade farkı uygulanır 🙁

 18. EgitimMaarif dedi ki:

  Oyun Terapisi Sertifika Programını sizden online olarak aldım, uygulama kısmı videoları biraz kısaydı, bunun dışında süper bir eğitimdi elinize sağlık. Şengül hocama tekrar teşekkür ederim.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Merhaba Zehra Hanım,

   Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi ile yaşadığınız deneyimi bizimle ve müşterilerimize önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

   Deneyiminizi ilgili birimlere ileteceğimizden emin olabilirsiniz. Sizleri tekrar internet sayfamızda görmekten ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

   Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi ürünlerimize dikkatiniz için teşekkür ederiz.

   Sağlıklı ve Eğitim dolu günler dileriz!

   Feride BİRİNCİ – Mutlu Müşteri Uzmanı Kariyer Akademi

 19. marufbecene dedi ki:

  OYUN TERAPİSİ eğitimini almak istiyorum.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Elbette

 20. kimpsikoloji dedi ki:

  Bu hafta sonu, “Oyun Terapisi”, “Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi” ve “Otojenik Gevşeme Terapisi” eğitimlerimiz gerçekleşecek.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Sevgili kimpsikoloji, reklamınızı sayfamızdan yapmasanız çok mutlu olurum.

 21. sabirgur dedi ki:

  admin Hocam oyun terapisi öğrenip çocuklarımıza uygulayabileceği mız bir kitap tavsiye eder misiniz.

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Elbette: Play Therapy: A Comprehensive Guide to Theory and Practice
   bu kitabın türkçesini bulursanız tavsiye ederim.

 22. psychtime dedi ki:

  Bu hafta sonu, “Oyun Terapisi”, “Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi” ve “Otojenik Gevşeme Terapisi” eğitimlerimiz ger…

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Oyun Terapisi ve Denver 2 Testi Kurumumuzda verilmektedir.

 23. cemil2019 dedi ki:

  Psikolog ne demiş? Oyun terapisi denendimi? saygılar

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Saygı bizden cemil bey.

 24. Tansu dedi ki:

  Oyun terapisi ne kadar uzaktan eğitim

 25. Tansu dedi ki:

  Oyun terapisi ne kadar fiyat uzaktan eğitim

  1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:

   Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için lütfen merkezimizi arayınız.

 26. nurhan selvi dedi ki:

  oyun terapisi eğitimimi sizden aldım ve sürecin başından sonuna kadar sorunsuz ilerlediğimiz için çok mutluyum. beklentilerimi fazlasıyla karşılayan içerikli videolar var.

 27. cansu buktel dedi ki:

  Kariyer akademi oyun terapisi Eğitimi olmazsa olmazlardan sayılan bir eğitimdir bana göre:). Psikologlara ve çocuk gelişimcilere tavsiye ederim .en önemli sertifikalar arasında bu eğitiminizin olması gerekir .

 28. Dilara özcan dedi ki:

  KARİYER AKADEMİDEN Oyun terapisi eğitimi aldım .Aslında bu ilk eğitimim değil sürekli Kariyer Akademiyi tercih ediyorum ,ödeme kolaylığı sağlıyorlar ,sistemin uzatılması konusunda yardımcı oluyorlar,her türlü sıkıntımı en hızlı şekilde çözüyorlar .Eğitim danışmanlarından çok memnunum .Sabırlı ve hızlı davranmaları beni memnun etmektedir . Kariyer Akademi ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım:)….

 29. seda akçay dedi ki:

  selam oyun terapisini kariyer akademiden aldım. videoların içeriği ve sertifika işlemlerimin sorunsuz ilerlemesi beni çok mutlu etti. tekrar eğitim alacağım

BİR YORUM YAZIN

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Git
  Konuşma Başlat
  Bize Ulaşın
  Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz? Konuşma Başlat butonuna tıklayarak hemen bir eğitim danışmanı ile WhatsApp konuşması başlatın.