wisc-r zeka testi, objektif testler, resim yorumlama eğitimi, oyun terapisi eğitimi, paket al karlı çık. üniversite onaylı (322) 234 9 234 kariyerakademiadana.com

PSİKOLOJİ PAKETİ 2

Psikoloji 2 paketinde aşağıdaki eğitimler bulunmaktadır.

1- Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve Selçuk Üniversitesi Onaylı Sertifika,
2- Oyun Terapisi Eğitimi ve Selçuk Üniversitesi Onaylı Sertifika,
3- Objektif Tastler Eğitimi ve Selçuk Üniversitesi Onaylı Sertifika,
4- Psiko-Pedegojik Açıdan Resim Yorumlama Eğitimi ve Selçuk Üniversitesi Onaylı Sertifika,

Eğitimler %100 uzaktan eğitim teknolojisi ile Prof. Dr. Şahin KESİCİ koordinatörlüğünde, alanında uzman eğitmenler tarafından özel sütüdyoda hazırlanmış paket eğitimlerdir. %100 öğrenme garantili eğitimdir.
paket eğitimi aldıktan sonra, tarafınıza verilecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim sistemimiz üzerinde 1 aylık bir eğitim süreci başlatılmaktadır. eğitim sonunda tüm eğitimler için sınavlarınız bulunmaktadır. yine aynı sistem üzerinden sınavınızı olacaksınız. sınavdan en az 50 puan almanız gerekmektedir.
sınavların sonunda başarılı olursanız Selçuk Üniversitesi onaylı uygulayıcı sertifikalarınız tarafınıza kargo ile gönderilecek olup, kargo ücretsizdir.
Sınav sonunda başarısız olanlara tekrar sınav hakkı verilir. 1 aylık eğitim sonunda, eğitimi öğrenemedim derseniz 1 ay daha sisteminiz tarafınıza açılacaktır.
başarılar dileriz.

Sizi Arayalım
Please wait...