Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 82

Online Numeroloji Eğitimi Nasıl Alınır ?

27.09.2023
Online Numeroloji Eğitimi Nasıl Alınır ?

Son Başvuru Tarihi

Numeroloji eğitimini ondan giriş şekilde almak isteyen kişilerin online numeroloji eğitimi nasıl alınır sorusu altında eğitimi uzaktan bir şekilde nasıl alabileceklerini öğrenmektedir. Bu eğitim şeklini alabilmek için kişilerin izlemesi gereken bazı yollar vardır bu yollara şu şekilde sıralayabiliriz: Kayıt işlemleri tamamlanan kursiyerlere kullanıcı adları ve şifreleri SMS ve mail yoluyla gönderilir kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılmaktadır. Ders dökümanları, ders videoları ve sınav sistemde karşınıza yüklü bir halde gelmektedir. Eğitim süresi boyunca istediğiniz herhangi bir saat diliminde giriş yapabilir ve ders videolarını izleyebilirsiniz eğitim süresi dolmadan en geç bir gün önceOnline Numeroloji Eğitimi Nasıl Alınır ?den online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz.

 

Numeroloji Eğitimi Ne Kadar Sürer ?

Numeroloji eğitimi alırken kişilerin numeroloji eğitimi ne kadar sürer sorusu ile karşı karşıya kaldığı görülmektedir. Numeroloji eğitimi 140 saatlik bir sertifika programıdır ve 30 gün içerisinde tamamlanan bir sertifika programıdır. Diğer sertifika programlarına göre aynı saat dilimine sahip olmasalar da genel olarak aynı gün yani eşit günler içerisinde bitmektedir. Diğer eğitim programlarına göre hemen hemen aynı bir eğitim saatine sahiptir yani 140 saat bir eğitim ve sertifika programı adına ideal bir saattir.

 

Numeroloji İle Neler Öğrenilir ?

Peki numeroloji ile neler öğrenilir kişiler bu soru altında hangi eğitim içerikleriyle karşı karşıya kalacaklarını öğrenmektedirler ve bu eğitim içerikleri dahilinde hangi kazanımları elde edebileceklerini kestirebilmektedirler. Nöroloji eğitim oldukça kapsamlı bir eğitimdir ve kişileri donanım son olarak oldukça etkilemektedir ve mesleki yeterlilik adına da bu eğitim içeriklerini iyi bir şekilde kavramak gerekmektedir. Yani sizin de kendinizi bu alanda geliştirmeniz oldukça büyük bir önem sarf etmektedir. Peki numeroloji ile neler öğrendiniz numeroloji eğitimi içeriklere nelerdir şu şekilde sıralayalım: İsim sayısı, görünürlük kişilik sayısı, numeroloji de sayıların anlamı, doğum günü sayısı, yaşam kodları analizleri, yaşam kodları sayıları nedir, yaşam kodları temel numeroloji’nin düşünce sayıları analizleri, edinin düşünce sayıları sayısı doğum günü sayısı nasıl hesaplanır isim soy isimi enerjisel değerinin bulunması, harf enerjilerinin belirlenmesi, vücudumuzdaki enerji merkezlerine tanımlama, hayatımızda sayıların önemi, numeroloji nedir numeroloji bize ne katacaktır. Numeroloji araçlarının keşfi gibi eğitim içerikleri numeroloji eğitimi içerisinde bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Git
  Konuşma Başlat
  Bize Ulaşın
  Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz? Konuşma Başlat butonuna tıklayarak hemen bir eğitim danışmanı ile WhatsApp konuşması başlatın.