Size bir telefon kadar yakınız
+90 (322) 458 0 458
Dil Seçin
tr

Oğuz SAYGIN İle 5 Gün Eğitimcinin Eğitimi

271 görüntülenme
Oğuz SAYGIN İle 5 Gün Eğitimcinin Eğitimi

BU TABLO %30 İNDİRİM BAZ ALINARAK HESAPLANMIŞTIR.

Eğitim Tarihleri Tarihleri: Eğitim mayıs ayında yapılacaktır.
Kontenjan : Maksimum 30 kişi ile sınırlıdır.
Eğitimin Ücreti :
Nakit 1.500 TL
Kredi Kartına 9 Taksit 1.750 TL
Avantajlı Eğitim Kredisi 12 yada 24 ay kullandırılır.
Kayıt ücreti  30 TL (Nakit-Kredi kartına taksit yada senet ile kayıtların üçünde de KAYIT ÜCRETİ alınır.)Oğuz Saygın

Kişisel Gelişim ve NLP uzmanı olan Oğuz Saygın, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunudur. Anthony Robbins’in hocası “ilk Master Trainer” Dr. Wyatt Woodsmall’dan eğitim alarak NLP Trainer olmuştur.

INLPTA üyesi ve uluslararası yetkili eğitmenidir. Ayrıca Master Trainer Robert Smith ve Debra Wylde ile çalışmalar yapmıştır. 2008 yılında Düşünce Akademisi’ni kurmuştur.

1996′dan beri çeşitli radyo ve televizyon programlarına katılmış, gazete ve dergilerde makaleleri yayınlanmış, yüzlerce dershane, kurum ve şirkete seminerler verip danışmanlık yapmıştır.

Akdeniz, Dokuz Eylül, Ege, Fatih, Gazi, İstanbul, İstanbul Teknik, Maltepe, Marmara, Okan, Uludağ Üniversiteleri yanında altmışın üzerinde ilde; Almanya, Avusturya, İsviçre, Arnavutluk, Kırgızistan gibi Avrupa ve Orta Asya ülkelerinde eğitimler vermiştir.

 

Seminerleri arasında NLPProfesyonel KoçlukHedef Belirleme ve Sonuç AlmaEtkili Takım Çalışması,Etkin Yöneticilik ve LiderlikAkıllı Hafıza TeknikleriZaman Yönetimiİşyerinde Yüksek Motivasyon veNLP İlkeleri ile Satış sayılabilir.

Kitaplarında teoriden çok yaşanmış olaylara ve pratik çözümlere yer veren Oğuz Saygın’ın 1998 yılında yazmış olduğu ilk kitabı Negatif Limanlardan Pozitif Sulara bugüne kadar 80 baskı yapmıştır. Renklerle İnsanları Tanıma Kılavuzu kitabı ise 100.000 adet basılmıştır. Son kitapları olan Sen Düşünceden İbaretsin7 Düşünce Becerisi ve Sıra Dışı Akıl Oyunları çok büyük ilgi görmüştür.

Masa tenisi antrenörlüğü yapıp milli takıma sporcular yetiştirmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.