Size bir telefon kadar yakınız
+90 (322) 458 0 458
Dil Seçin
tr
Meb Egzersiz Paketi 2
 • Akıl Zeka Oyumları ve Satranç Eğitmenliği
 • Oyun Terapisi Sertifika Programı
 • Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi

ÖĞRETMENLERİMİZE MÜJDE

Son Başvuru Tarihi: 20 TEMMUZ 2018 Cuma (Bu fiyattan son 3 kontenjan)

Hemen Satın Al, Eğitimin Hemen Başlasın, En Uygun Fiyattan Yararlan.  

Değerli öğretmenlerimizin öğrencilerimiz için yaptığı özverili çalışmaların karşılığını ne yapsak ödemeyiz. Türkiye’nin her yerinde ülkemizi kalkındırmak için çalışan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Öğrencilerimizi daha iyi eğiterek ülkenin kalkınmasına ve nitelik insan gücünü artırmada çok çalışan öğretmenlerimize hem bir karne hediyesi hem de teşekkür etmek için bir paket hazırladık. Gelecek nesil için çabalayan öğretmenlerimizin bu şeklide bir nebze olsun bizde yanlarında olmak istedik.

Öğrencilerimizi bir adım daha ileriye götürmek için çalışan tüm öğretmenlerimizin ihtiyaç duyduğu;

 • Akıl &Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitmenliği
 • Yaratıcı Drama Liderlik/Eğitmenlik Eğitimi
 • Oyun Terapisi Eğitimini

bir araya getirdik.

 

AKIL VE ZEKA OYUNLARI İLE SATRANÇ EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ

           Akıl Ve Zekâ Oyunları ile öğrencilerimizin bilişsel işlevlerini artırmada, dikkat dağınıklığını önlemede, yaratıcı düşünmeyi sağlamada, farklı düşünmeyi öğretmekte ve öğrencilerimizin derslerini daha iyi kavrayıp hızlı öğrenmelerine katkıda bulunacaklardır.

          Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Eğitiminde katılımcılar akıl yürütme,  görsel-uzamsal düşünme, yaratıcılık, strateji geliştirme, planlama, problem çözme, dikkati yoğunlaştırma ve kısa sürekli hafızayı etkin kullanma becerilerinin gelişmesine katkı sağlayan akıl ve zekâ oyunları alanında teorik ve uygulamalı eğitim alacak olup bu oyunlarla ilgili birçok alıştırma yapacaklardır.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitimi sonunda zekâ ve akıl oyunları alanında özel bilgi ve beceri, bu oyunların farklı gelişim alanlarına yönelik kullanımı konusunda farkındalık ve eğitimde zekâ oyunlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi olacak olan katılımcılar, akıl ve zeka oyunlarını iyi düzeyde oynayabilecek seviyeye gelebilecek ve akıl zeka oyunları eğitimini verebileceklerdir.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitimine, her branştan ilkokul, ortaokul, lise öğretmenleri, öğretmen adayları, her bölümden üniversite öğrencileri, anne-babalar ve zeka oyunlarına ilgi duyan herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir önkoşul yoktur.

 

YARATICI DRAMA EĞİTMENLİĞİ / LİDERLİĞİ EĞİTİMİ

 

Yaratıcı Drama Eğitmenlik Eğitimi ile kendisini tanımayı, yeteneklerinin farkına varmasını, karar verme becerisini geliştirmeyi, empati duygusunu kazanmayı ve arkadaş edinmesini kolaylaştırarak öğrencilerimizin sosyalleşmelerini sağlayacaklardır.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Programıyaratıcı drama lideri/eğitmeni” yetiştirmek amacıyla yürütülmektedir. Yaratıcı Drama Eğitimini tamamlayan katılımcı, dramayı hem bir dersin işlenmesinde yöntem olarak, hem de katılımcıların bireysel gelişimlerini destekleyen bağımsız bir alan olarak kullanabilmektedir.

 

Yaratıcı Drama Eğitimi Sonunda;

 • Drama kavramlarını bilmesi,
 • Dramayı herhangi bir ders için yöntem olarak kullanması,
 • Dramayı kendi başına bir ders olarak yürütebilmesi,
 • Drama liderlik mesleğinin yeterlik alanlarını bilmesi,
 • Dramanın boyutlarını ve ögelerini bilmesi,
 • Dramayı kullanarak program geliştirebilmesi,
 • Drama, Eğitim, Sanat ve diğer alanlar ilişkisini kurması,
 • Drama alan yazınına hâkim olması,
 • Çocuk oyunları kavramlarını bilmesi,
 • Çocuk oyunları uygulama konusunda beceri sahibi olması beklenmektedir

 

OYUN TERAPİSİ UYGULAYICI EĞİTİMİ

Oyun Terapisi ile de öğretmenlerimiz öğlencilerini daha iyi tanıyacak, sorunların temellerine daha fazla vakıf olabilecektir. Öğrencilerin söyleyemeyip içine atarak duygu durumlarını bozan olayların farkına varıp öğrencilerimize daha faydalı olabilecektir.

Şüphesiz ki, yukarıda  saydıklarımız bu eğitimlerin faydalarından sadece birkaç tanesidir. Öğretmenlerimizin bu eğitimlerden sonra öğrencilerimize daha faydalı olacağı ve onlarla çok daha iyi bir iletişim kuracağı kesindir. Bu düşünceden yola çıkarak bizde öğretmenlerimizin yanında olmak istedik.

 

Akıl & Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitmenliği, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Ve Oyun Terapisi eğitimlerini paket olarak üçünü bir alan öğretmenlerimize;

Müthiş bir kampanya yaparak sadece 1050 TL olarak değerlendirdik. Kaçırılmayacak bu fırsat paketini birde hediyelerle de süsledik.

Eğitimi alan tüm öğretmenlerimize;

 • Eğitim materyallerini
 • Yıllık plan ve müfredatını
 • MEB egzersiz planını
 • Öğretmenimizin adına düzenlenmiş plaketini

itinayla başarılı olan tüm öğretmenlerimizi yolluyoruz.

Eğitim Başvuru Formu

Eğitim Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Bilgiler

Eğitim Durumunuz

Lütfen bölümünüzü giriniz

Lütfen bölümünüzü giriniz

İstediğiniz eğitim?

Bize iletmek istediğiniz?

Eğitim için gerekli olan;

Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisini
0 507 204 61 82 numaralı telefona
Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

1- Kariyer Akademi yönetimi gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir; değişiklikler katılımcıya önceden bildirilecektir.
2-Katılımcıların kayıt olup ödeme yaptıktan sonra programa devam etmemeleri halinde ücret iadesi yapılmaz ve ücretin tamamı tahsis edilir.
3- Tüm programlarda %80 katılım zorunluluğu olup, bu şartı yerine getirmeyen katılımcılara sertifika verilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.