Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 82
11.02.2019
Hızlı Okuma Eğitmenliği
Hızlı Okuma Eğitmenliği

Hızlı Okuma EğitmenliğiSon Başvuru Tarihi

HIZLI OKUMA EĞİTMENLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

160 SAAT EĞİTİM VE 160 SAAT SERTİFİKA

                 Hızlı Okuma Eğitmenlik eğitimi sertifika programı öğretmenlere yönelik hazırlanmış, kapsamlı ve kaliteli bir eğitim programıdır, Öğretmenlerimiz hızlı okuma eğitimini aldıktan sonra ister okulda kendi öğrencilerinize olsun, isterseniz KPSS, ALES, YGS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere olsun, okuma hızlarını en az 2 katına, öğrenciden öğrenciye değişmekle birlikte 5 katına kadar okuma hızları artacaktır. Ayrıca sizden hızlı okuma kursu alan öğrencilerin roman tarzı kitapları okuma hızı en az %200 artacaktır.

Hızlı okuma öğrencilerimiz eğitimlerini tamamladıktan sonra, hemen hızlı okuma kursu açabilir, Milli Eğitime bağlı eğitim kurumlarında egzersiz yada kurs açabilir, öğrencilerinin okuma hızını arttırmada destek sağlayabilirsiniz, hemen arayın, hızlı okuma eğitici eğitimimize kayıt olun, eğitiminizi internetten alın, sınavınıza yine internetten girin, Anlaşmalı Üniversite Onaylı sertifikanızı adresinize kargo ile gönderelim.

 

Uzaktan Eğitim Sistemi ile Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi Sertifika programına Katılabilir, eğitimi dilediğiniz yerden alabilirsiniz. Eğitim sonunda tarafınıza üniversite onaylı sertifika gönderilecektir.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi sertifikası nedir, Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi ne işe yarar,  Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi sertifikası istihdam olanakları, Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi nereden alabilirim, Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi sertifikası kaç saat sürer gibi soruların tamamına Adana Kariyer Akademiden ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi sertifikası nedir?

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi ile hem kendi okuma hızınızı arttırabilir (en az 2 kat), hem de kendi öğrencilerinizin okuma hızını arttırabilirsiniz (en az 2 kat). Bu okuma hızı arttırma seviyesi bazı kişi ve öğrencilerde 3-4 hatta 5 kata kadar çıkmaktadır. Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi  ile öğrencilerinizin sınavlarda zamanı yetiştirememe gibi problemlerini ortadan kaldırabilir, yine kendi öğrencilerinize yaptıracağınız egzersizlerle Anlayarak Hızlı Okuma yı öğretebileceksiniz.

 

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi ne işe yarar?

 • Eğitim merkezlerinde hızlı okuma eğitmeni olabilir,
 • Özel okul ve devlet okulunda hızlı okuma öğreticisi olabilir,
 • Danışmanlık ve koçluk merkezlerinde alan ile ilgili çalışmalar yapabilir,
 • Hızlı Okuma egzersizi açabilir,
 • Etüt merkezlerinde veya dershanelerde hızlı okuma öğreticisi olabilir,
 • Ve halk eğitim merkezlerinde kurs açabileceksiniz.

 

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi nereden alabilirim?

 

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimini ve Üniversite Onaylı Sertifikanızı, Uzaktan Eğitim Teknolojisi ile kariyerakademiadana.com , omurboyuegitim.com, egitimsertifika.com, kariyerpoliklinigi.com ve yasamboyuegitim.net internet sitelerinden e ticaret modeliyle alabilir yada merkezimizi bizzat arayarak ve ziyaret ederek alabilirsiniz. Eğitim süresi 1 ay olup, oyunların tamamını öğrenmediğinizi düşünürseniz eğitim modülünüz siz öğreninceye kadar açık tutulur.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi sertifikası kaç saat sürer?

Hızlı okuma eğitmenlik eğitimi uzaktan eğitim sistemi ile 80 saat teorik 80 saat uygulamalı olmak üzere toplam 160 saatlik bir eğitim programından oluşmaktadır.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi ve Sertifikasının ücreti, ödeme seçenekleri;

Eğitimi E-ticaret sitemizden tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı ile yada Havale-EFT ile alabilirsiniz.

Bilgi ve Kayıt İçin Numaralarımız:

Cep: 0507 204 61 82 (whatsapp), Cep2: 0507 204 61 83 (whatsapp),

Sabit: 0322 234 9 234   Sabit2: 0322 458 0 458

 

 

Eğitim Başvuru Formu

Eğitim Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurun.

Kişisel Bilgiler

Eğitim Durumunuz

Lütfen bölümünüzü giriniz

Lütfen bölümünüzü giriniz

İstediğiniz eğitim?

Bize iletmek istediğiniz?

Eğitim için gerekli olan;

Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisini
0 507 204 61 82 numaralı telefona
Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

1- Kariyer Akademi yönetimi gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir; değişiklikler katılımcıya önceden bildirilecektir.
2-Katılımcıların kayıt olup ödeme yaptıktan sonra programa devam etmemeleri halinde ücret iadesi yapılmaz ve ücretin tamamı tahsis edilir.
3- Tüm programlarda %80 katılım zorunluluğu olup, bu şartı yerine getirmeyen katılımcılara sertifika verilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. nadide cerit dedi ki:

  okuma hızımı geliştiren bu eğitim ile aynı zamanda hızlı okuma öğretmeni olma fırsatım oldu. eğitim videolarını beğendim. başka bir eğitim daha alacak olursam kariyer akademiyi seçerim

  1. Funda dedi ki:

   Sayfa da sadece olumlu yorumları mı yayınlıyorlar acaba?

   1. Kariyer Akademi Adana dedi ki:
BİR YORUM YAZIN

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Git
  Konuşma Başlat
  Bize Ulaşın
  Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz? Konuşma Başlat butonuna tıklayarak hemen bir eğitim danışmanı ile WhatsApp konuşması başlatın.