Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 82
29.03.2020
Hasta İlişkileri Yönetimi ve Stres Eğitimi
Hasta İlişkileri Yönetimi ve Stres Eğitimi

Hasta İlişkileri Yönetimi ve Stres EğitimiSon Başvuru Tarihi

HASTA İLİŞKİLERİ VE STRES YÖNETİMİ EĞİTİMİ

 

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitiminin;

Eğitim Adı: Hasta ilişkileri ve stres yönetimi 

Eğitim Süresi: 400 Saat

Eğitim Sertifikası: Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika

Eğitim Şekli:  karma eğitim modeli

 

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitiminin amacı

 

               Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitimi rahatsızlıkları nedeniyle sağlık kurumlarına gelen hastaların daha iyi bir hizmet alması ve sağlık çalışanların problem çözme becerilerini artırmak amacıyla oluşturulmuştur.

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitiminin esas amacı hasta iletişimini optimum seviyede tutarken ve stres yönetimini de sağlayarak sağlık kurumlarında etkili çalışma sağlamak isteyen kişilere fayda sağlamaktır.

 

Hasta ilişkileri ve stress yönetimi eğitiminin önemi

 Hasta bireyi dinleyip anlamak, yönlendirmek ve gerekli kayıtları alırken stres düzeyini de en az seviyede tutabilmek önem arz etmektedir. Sağlık kurumlarına ilk başvuruda kişiler doğru şekilde şikâyetleri doğrultusunda yönlendirilmelidir. Bu noktada sağlık kurumu çalışanları bireyleri doğru yönlendirirken, öte yandan ortaya çıkan stresi anlamalı ve yönetebilmelidirler. Tüm bu sebeplerden dolayı hasta ve yaşlı bakımı eğitimini almak hem hasta için hem de hastane de çalışan personeller için önem arz etmektedir.

 

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitimi kursu üniversite iş birliği içerisinde hazırlanan profesyonel bir eğitimdir. Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitimini şimdi online olarak alabilirsiniz. Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi programına İnternet olan her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Üniversite tarafından verilen Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi sertifikası ıslak imzalı ve mühürlü olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi programı ile hasta ilişkilerini daha iyi yönetebilen, iletişim tekniklerini uygulayabilen ve hastaların aynı zamanda kendilerinin stres sevilerini yönetebilme bilgi ve donanımına sahip olacaklardır.

 

HASTA İLİŞKİLERİ VE STRES YÖNETİMİ KAYIT OLMAK İÇİN;

05072046182 

03224580458

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Git
  Konuşma Başlat
  Bize Ulaşın
  Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz? Konuşma Başlat butonuna tıklayarak hemen bir eğitim danışmanı ile WhatsApp konuşması başlatın.