Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 82
03.09.2018
Denizli Güney Temsilcimiz Olmak İster misiniz ?
Denizli Güney Temsilcimiz Olmak İster misiniz ?

Denizli Güney Temsilcimiz Olmak İster misiniz ?Son Başvuru Tarihi

Denizli GÜNEY KARİYER POLİKLİNİĞİ TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ?

 

Kariyer Polikliniği Türkiye’nin her yerinde aktif, öz güvenli ve alanında uzman temsilciler arıyor!

 

Günümüz koşullarında ticaret rekabet koşullarından dolayı her gecen gün daha fazla zorlaşmaktadır. Yatırım giderleri, reklam masrafları ve güçlü partnerleriniz bulunmak zorundadır. Bu tüm şartları yerine getirseniz de güçlü bir teknolojik altyapınız ve iş akısınız yoksa ve profesyonel destek almıyorsanız tüm çabalarınıza rağmen işleriniz dilediğiniz gibi gitmiyordur. Tüm bu süreci sizler için profesyonel olarak biz yönetsek ve sizlere müthiş bir ortaklık teklif etsek.

Biz kimiz?

            Kariyer akademi olarak 2010 yılında başladığımız eğitim faaliyetlerimizi 2014 yılında ömür boyu eğitim olarak online ortama taşıdık. 2014 yılından beri edindiğimiz bilgi beceri ve tecrübemizi 2016 yılında “Kariyer Polikliniği” çatısı altında birleştirdik.

            Kariyer Polikliniği 4 enstitü 12 üniversite ve onlarca sivil toplum kuruluşu ile yüzlerce örgün eğitim organize etmiş. Birçok kuruluşun hizmet içi eğitimlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Kariyer Polikliniği bu başarısını online ortama yansıtmış çok başarılı bir süreç izlemiştir.

            Kariyer polikliniği olarak aile danışmanlığı, objektif testler, projektif testleryaratıcı drama, oyun terapisiakıl zeka oyunları, hızlı okuma eğitmenliği, terapi eğitimleri, problem çözme teknikleri, beden dili, insan kaynakları, liderlik ve koçluk eğitimleri gibi onlarca eğitimleri hem online hem de örgün olarak devam ettirmekteyiz.

Nasıl olacak?

Türkiye’nin en büyük online eğitim platformu olan kariyer polikliniği, tüm hizmetlerini siz girişimcilere acıyor. E ticaret altyapısı ve iş ortaklığı usullerini uzun süredir inceleyen kariyer polikliniği hem girişimcileri rahatlatacak hem de herkes için ulaşılabilir ve güvenilir eğitim anlayışını gerçekleştirecek yeni bir sistem kurdu.

Bu sistemde sizleri de yanımızda görmek isteriz. Nasıl mı?

Bayilik formunu doldurarak ya da telefonla hemen iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlerle hemen ayrıntılı bilgi verecektir.

Kariyer polikliniğinin avantajları neler olacak?

• Güvenilir ve güçlü bir partneriniz olacak,
• Online eğitim yapabileceğiniz bir siteniz olacak,
• Sitenizde onlarca eğitiminiz olacak,
• Tüm üniversite ve dernek anlaşmalarınız ve sözleşmeleriniz yapılmış olacak,
• Eğitimlerinizin hepsi üniversite onaylı olacak,
• Performansınızı ölçebilir ve gözlemleyebileceksiniz.
• Ay sonunda basarınızı görebileceksiniz ve

En önemlisi sizlere karsı tamamen şeffaf ve saydam bir partneriniz olacak.

           Kariyer polikliniği olarak gerekli alt yapı ve eğitim platformunuzu hazırladıktan sonra size özel hazırlanan sitenizi hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Sitenizin kolay kullanımı, güncellenmesi ve google adwords çalışmalarınıza izin vermesi sizin için büyük bir fırsat olacak. Tanıtım ve reklam kısmını tamamen sizlere bırakıyoruz. Sizler istediğiniz gibi tasarlayabiliyor ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Sizlere bu konuda aylık facebook, google ve diğer reklam pazarlama konularında eğitimler veriyoruz. İsterseniz uzmanlarımızdan yardım alabiliyorsunuz.

           Kariyer polikliniği ile birlikte çalışan bayilerimize her ay düzenli olarak SEO, pazarlama ve Adwords gibi konularda e-ticaret eğitimleri düzenleyerek bayilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

Şirketi olmayıp da bireysel olarak sisteme katılanların yasal sorumluklarını da bizler yerine getiriyoruz. Sitenizde yapmış olduğunuz her bir işlem için Stopaj kesintilerinizi ve vergilerinizi sizin adınıza devlete biz ödüyoruz.

Sizlere sadece sisteme üye olmak ve sitenizin tanıtımını yapmak düşüyor. Bilgisayar ve internetin olduğu her yerden sosyal medyayı kullanarak, kazancınızı artırabiliyorsunuz. Sonuçlarınızı takıp edebiliyor. Kendinizi değerlendirebiliyorsunuz.


Kariyer Polikliniği temsilcisi olmak için:

0 (322) 458 0 458  – 0 (507) 204 61 82

0(322) 234 9 234 – 0 (507) 204 61 83


 

 

Temsilcilerde hangi özellikleri arıyoruz?

 1. Yüz kızartıcı suçlardan dolayı hüküm giymemiş olmak,
 2. Dürüstlük, yeterlilik, itibar, niteliklerine haiz olmak
 3. Çalışma düzen ve tertiplerine riayet eden birey olması
 4. Sosyal ve Girişimci olması
 5. Sosyal medya ile ilgili olması

 

Kariyer Polikliniği temsilciliği için istenen evraklar nelerdir?

 • Kimlik Fotokopisi
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Adli Sicil Kaydı
 • Açık Adres Bilgileri
 • Sözleşmenin imzalanıp gönderilmesi

 

 

 

Kariyer Polikliniğinin temsilcisi olmanın avantajları nelerdir?

Kariyer Polikliniği ile ilinizde profesyonel hocalar eşliğinde örgün eğitim organizasyonları yapabilir. Eğitimlerinizin sonunda üniversite onaylı başarı sertifikası alabilirsiniz. Kurumumuzda tüm eğitimlerde karma eğitim modeli kullanılmaktadır. Karma eğitim modeli örgün eğitim, online eğitim ve dokuman desteğinden oluşan öğrenmenin en iyi olduğu bir öğretim metodudur.

 

Kariyer Polikliniğinin de kazancım ne olur?

Kariyer Polikliniğinin de kazancınız çalışma koşullarınıza göre değişmekle birlikte yüksek bir kazanca sahip olabilirsiniz. Kazancınız online ve örgün organizasyonlar olmak üzere değişmektedir.

 

Kariyer Polikliniği ile çalışmak için şirket olma zorunluğu var mıdır?

Kariyer Polikliniği ile çalışmak için şirket olma zorunluluğu yoktur. Ancak şirket olarak çalışmanın avantajları fazladır ve kazancı daha yüksektir. Kariyer akademide size uygun bir çalışma imkânı elde edersiniz.

 

Kariyer Polikliniği Temsilcilik Sistemi Nasıl İşler?

Başvuru, Temsilci Yönetimi Birimi tarafından işleme alınır ve birim başvuruyu yapan kişi ya da kurum ile irtibata geçer. Temsilci adayı ile görüşmesi ile uygunluğunu değerlendirir ve ön görüşme olumlu geçer ise temsilci adayına gerekli sözleşme ve formları gönderir. Gerekli incelemeler gerçekleştikten sonra temsilci adayına olumlu ya da olumsuz bir bilgilendirme de bulunur.

 

                Kariyer Polikliniği hangi eğitimler var?

Kariyer Polikliniği olarak sürekli gelişen eğitim altyapımız vardır. Sistemimizde şuan için 78 eğitimimiz bulunmaktadır. Eğitim sayımız her geçen gün artmaktadır.

Aile danışmanlığı eğitimi

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi

Robotik ve kodlama eğitimi

Akıl ve zeka oyunları eğitimi

Satranç eğitmenliği eğitimi

Yaratıcı drama liderliği eğitimi

Montessori uzmanlık eğitimi

Yaşam koçluğu eğitimi

Hızlı okuma eğitmenlik eğitimi

Objektif testler uygulayıcı eğitimi

Wısc-r zeka testı uygulayıcı eğitimi

Projektif testler uygulayıcı eğitimi

Masal terapi eğitimi

Usta öğretici oryantasyon eğitimi

 


*Kariyer polikliniği olarak ilinizde istediğiniz eğitimi örgün olarak açabiliriz.

*İlinizde eğitim açmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

0 (322) 458 0 458  – 0 (507) 204 61 82

0(322) 234 9 234 – 0 (507) 204 61 83


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Git
  Konuşma Başlat
  Bize Ulaşın
  Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz? Konuşma Başlat butonuna tıklayarak hemen bir eğitim danışmanı ile WhatsApp konuşması başlatın.