Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 82
29.03.2020
Beden Dili Eğitimi
Beden Dili Eğitimi

Beden Dili EğitimiSon Başvuru Tarihi

 1. Beden Dili Eğitimi 

Beden dili insanın doğasında bulunan ve kendimizi ifade edebildiğimiz yöntemlerin en doğalıdır. Karşınızdaki kişiyi daha net anlamanın yolu da onun vücut dilini çözmekten geçer. İletişimin jest, hareket ve mimiklere dökülmüş halidir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Birey olarak; kendini tanıma, eleştirel düşünme, doğru anlama ve anlatma, empati ve sempati nedir, iletişim nedir, ne değildir, doğru iletişim, iletişimde algı, etkin dinleme.

İletişim de tek taraflı ve çift taraflı iletişim, Proaktif – Reaktif Davranış Modeli

Beden dili; Beden dili nedir, iletişimde beden dilinin önemi, Beden dilini okurken dikkat edilmesi gerekenler, beden duruşu, doğrudan göz ilişkisi, mesafe ve bedensel temas, jestler ve mimikler, ses tonu, beden dilinin altında yatan mesajları okuma

EĞİTİMİN SAĞLADIĞI YARARLAR

Alacağınız sertifika ile onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilirsiniz. Size vücut dili ile ilgili bilgiler vererek; iş hayatında, özgüvenini hareketlerine yansıtabilmiş, duruşunun farkında olan ve beden dilini etkin bir biçimde kullanabilen çalışanlar firmaların tercih listelerinde öncelikli sıraya yerleşmektedir. Bu sebepten özgeçmişinizi güçlendirerek iş başvurularında öne çıkabilirsiniz bu durum da sizlere yeni iş kapılarını açacaktır. Çalışıyorsanız, işinizde yükselebilir ve rakiplerinize fark atabilirsiniz hatta kariyerinizi geliştirerek geleceğinize yön verebilirsiniz.

Katılımcıların Mesleki gelişimlerinin yanı sıra kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

iletişimde söylemek isteyip de söyleyemediğimiz düşüncelerimizi beden dilinin gücünü kullanarak net bir şekilde ifade etme kolaylığı sağlamakta.

Sosyal hayatta; beden dilinin doğru biçimde kullanımı, karşı tarafa, iletişim halinde olduğunuz kişilere duygularınızı doğru bir biçimde yansıtmanıza yardımcı olacaktır..

 Ayrıca karşınızdaki kişinin anlatımlarını ifadelerini beden dili ile anlamlandırıp daha net anlatımlar sağlamanıza neden olacaktır.

KİMLER KATILABİLİR?

Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime katılabilir. Ayrıca yurt dışında yaşayanlar ve yabancı uyruklu vatandaşlar da başvurabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Git
  Konuşma Başlat
  Bize Ulaşın
  Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz? Konuşma Başlat butonuna tıklayarak hemen bir eğitim danışmanı ile WhatsApp konuşması başlatın.