Wisc-R Zeka Testi Eğitiminizi İsterseniz Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle En Uygun Fiyata, Uygulama Çantası Dahil Alabilirsiniz. (322) 234 9 234 kariyerakademiadana.com

WISC-R ZEKA TESTİ EĞİTİMİ

Wechsler Intelligence Scale for Children (WISC-R) 6-16 yaş grubuna 6 sözel, 6 performans olarak 12 adet testten oluşan online Wisc-R zeka testi ile bireyin sözel ve performans testlerinin sonuçları ile bireyin Q zeka seviyesini belirlemede kullanılan geçerliliği ve güvenliği olan bir test modelidir.

Q seviyesinin ölçülmesi profesyonel bir Wisc-R zeka testi uzmanlığı gerektirmektedir. Q zeka seviyesi testi sonucunda uzmanın eline bir data ulaşır ve bireyin zekası saptanır.

ONLİNE WISC-R ZEKA TESTİ SERTİFİKA PROGRAMI AMACI

Zeka testleri, çocukların ve bireylerin psikoloji alanında saptanması için yapılmaktadır. Özellikle, Çocuk Gelişimi ve Psikoloji alanında uzmanlaşmak isteyen ve çocukların Q seviyelerini doğru saptayabilmek amacıyla, Online Wisc-R Zeka testi sertifika programı verilmektedir.  Wisc-R Zeka Testi Sertifika programı ile uzmanlar, bu test hakkında tüm teknik ve pratik bilgileri doğrudan öğrenirler, ve uygularlar. Psikologların ve çocuk gelişimi mezunların büyük değer ve uzmanlık katacak olan Wisc-R zeka testi sertifika programı ile bu testi uygulama, yorumlama ve raporlama konusunda yetkili uzman kişi olabileceksiniz.

 

Kimler ONLİNE WISC-R ZEKA TESTİ SERTİFİKA PROGRAMINA KATILABİLİR ?

  • Bu eğitime katılmak isteyenlerin Psikoloji, Okul Öncesi Bölümü, Aile Danışmanları, Çocuk Gelişimi Bölümü, Özel Eğitim bölümlerinde öğrenci, mezun veya bu alanlarda çalışanlar, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (PDR) gibi hizmet veren kişiler katılabilir.

WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimini 7/24 Online Alabilirsiniz.

 

ADANA KARİYER -wisc-r-zeka-testi-uygulayıcı-eğitimi

EĞİTİMİN İSMİ: WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi

EĞİTİMİN AMACI: WISC-R zeka testini uygulama, değerlendirme ve raporlama yeterliliği, yetkinliği ve ehliyeti kazandırmak.

EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ: Prof. Dr. Şahin KESİCİ

Eğitmen : UZM KLİNİK PSİKOLOG & ÖĞRETİM GÖREVLİSİ Halil ÖZGEN

 

VERİLECEK SERTİFİKA:  ÜNİVERSİTE ONAYLI WİSC-R UYGULAYICI SERTİFİKASI.

EĞİTİM  TARİHLERİ: Online olarak istediğin gün ve saatte katılabilirsiniz.

EĞİTİM SONUNDA VERİLECEK BELGE: Wisc-r Uygulayıcı Sertifikası

EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL

VİP EĞİTİM ÜCRETİ: 1300 TL (1 YADA 2 KİŞİLİK GRUP)

EĞİTİM MATERYALİ: 300 TL

Bu aya özel: Materyal dahil ücret: 750 TL

EĞİTİME NASIL KATILABİLİRSİNİZ: 0322 234 9 234’ü veya 0507 204 61 82 ve 83’i  Eğitimle ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Please wait...