Size bir telefon kadar yakınız
0507 204 61 83

Marmara Bölge Koordinatörlüğü

Anasayfa » Temsilcilik » Marmara Bölge Koordinatörlüğü

İSTANBUL EĞİTİM SERTİFİKA

Hakkımızda

Site Adresimiz: www.istanbulegitimsertifika.com

 Yer : İstanbul Kozyatağı Şube.

Kayıt ve Detaylı Bilgi İçin: 0 216 572 52 79  &  0507 879 96 40 

 

(Tüm Kamu Ve Özel Kurumlarda Geçerli Sertifika)

Kariyer Polikliniği’nin İstanbul Şubesi olarak 2012 yılında eğitimler yapmaya başlandı. 2016 yılında Kariyer Polikliniğinden  franchisse alarak İstanbul Kariyer Polikliniği kuruldu. 2016 yılının ilk aylarındadır 30 dan fazla örgün eğitim programı yapıldı. Bu programlardan 6 grup Aile Danışmanlığı Sertifika Programı idi. Çeşitli eğitim programları ile tüm Türkiye’ye ve bir çok Türki ülkelere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

MİSYONUMUZ;

Zamanın hızla değişen dünyasında gerekli bilgi ve becerilere sahip, analiz ve sentez düzeyinde problem çözme yeteneği gelişmiş, bulunduğu ortama katma değer yaratabilen profesyonelleri iş hayatına ve sosyal yaşama kazandırmak için varız.

VİZYONUMUZ,
 • Yaşam boyu eğitim ve öğretim anlayışıyla, uluslararası anlamda bireysel, toplamsal ve kültürel olumlu ivmeleri yakalamak, bireyin kendinden hız alarak ulusal ve uluslararası düzeyde olumlu toplumsal bilinç yaratmak,
 • Bireysel ve kurumsal bazda yapılacak çalışmalarla topluma ve bireylere her türlü konularda global bakış açısını yakalamak,
 • Kurumsal kapasitemizle milli ve manevi değerleri koruyarak, dünya konjonktürüne bakış açısı kazandırmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ

Biz, temel değerlerimizden ödün vermeden,

 • Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz çağdaş işletim ve yönetim sistemimiz doğrultusunda kendimizi sürekli ölçer ve iyileştiririz.
 • Her zaman öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlar, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
 • Sosyal çevre ve insan ilişkilerini hep ön planda tutar, sağlıklı bir tanıtım mekanizmasıyla ihtiyaç duyan herkesin bize ulaşabilmesini sağlarız.
 • Ekip ruhu, eğitim bilgisi ve araştırmacılığımız ile, eğitim ve iş gücü yetiştirme konusundaki kalitemizi asla elden bırakmayız.
 • Bilgi birikimlerimizi sürekli değerlendirir, çalışanlarımızın gurur duyacağı bir gelecek oluşturmaya çalışırız.
  Çalışanlarımız ile eşit işe eşit ücret anlayışı içinde iletişim kurar, hiç bir çalışanımıza haksızlık yapmayız.
 • Eğitime ve çağdaş teknolojiye verdiğimiz önemin, bizlere her zaman daha iyiyi bulma ve verimli çalışma olanağı yarattığını unutmayız.
 • Sadece kendi içinde değil sektörün pek çok kurumunda da, üreten, doğru ve zamanında karar verebilen, dürüst öğrenci ve yöneticiler yetiştirmenin gururunu taşırız.
× Eğitim Danışmanlarımıza Sor!