İzmir Şubemiz Örgün ve Uzaktan Eğitim İle Hizmet Veren ve Tüm eğitimlerimizin Yapıldığı Bir Şubedir. bilgi ve Kayıt İçin (322) 234 9 234 - kariyerakademiadana.com

İzmir Şubesi

Adres: Cemal Gürsel Caddesi Zihni Kalfa 434 Apt. Daire 2 Aksoy/Karşıyaka İZMİR

Telefon: AYŞE KORKMAZ – NAZLI CAN: 0507 204 61 82 VE 83

T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü (Eski Adıyla SHÇEK – Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü) tarafından kabul edilen Aile Danışmanlığı Sertifikası verilmektedir.

Çok Önemli Duyuru: Sertifika/Belge: SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTESİ onaylı AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKASI verilmektedir.

Aile danışmanının eğitimi ve nitelikleri

MADDE 14 – (1) Sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, tıp, hemşirelik ve çocuk gelişimi alanlarından birinde en az dört yıllık lisans programlarından mezun olanlar, Milli Eğitim Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu veya üniversitelerden, biri tarafından uygun görülen en az üç yüz saati teorik ve en az otuz saati süpervizyon eşliğinde olmak üzere yüz elli saati uygulamalı toplam dört yüz elli saatlik aile danışmanlığı alanında bir eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra sertifika alanlar, aile danışmanı unvanı alabilir.

Sizi Arayalım
Please wait...